Тренд на неделата: Романтичен костим за капење од WOMEN’SECRET

Секси и истовремено романтичен, овој едноделен костим за капење од WOMEN’SECRET во тегет нијанса со бели точки, е наш фаворит за деновите под сонцето.

Дизајнот со врзување околу струкот ќе ја сокрие секоја несовршеност, а ќе ја нагласи женственоста.

За заокружување на романтичниот изглед не заборавајте на сламениот шешир и на игрите со марамите и обетките.

Овој костим за капење може да биде ваш сега со 20 отсто попуст. Освен во продавниците на WOMEN’SECRET , може да го нарачате онлајн – ТУКА. 

x

Check Also

 & Other Stories им даде предност на пастелните нијанси

Без разлика на сезоната, пастелните нијанси се секогаш во тренд. Модната марка  & ...