Тренд на неделата: Розови пижами од WOMEN’SECRET

Облечете се во розово и дадете поддршка на PINK WEEK – за подигнување на свеста за рак на дојка. 

По овој повод, во има WOMEN’SECRET има намалување -40% на сите розови производи!

Може да си ги нарачате и онлајн, на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА. 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...