Тренд на неделата: салонки од Geox

Елегантни салонки од Geox достапни со лак и мат ефект.

trend 8

 Со овие удобни чевли кои „дишат“ со софистициран дизајн и врвна изработка, секоја цел во денот ќе ви биде лесно достапна.

Побарајте ги во продавницата GEOX во Скопје сити мол. 

 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...