Тренд на неделата: Сандали од GEOX

Одбираме сандали од популарната марка Geox која, освен по модерниот дизјан, е позната по иновативната технологија која обезбедува „дишење“ на стапалото.

Geox сандалите се достапни во светла и темна нијанса, а лесно се прилагодливи на сите модни комбинации. Благодарение на стабилната, дебела потпетица, може да ги носиме без никаков напор во текот на целиот ден.

Побарајте ги во продавницата Geox во Скопје Сити мол.

 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...