Тренд на неделата: Сандали од Timberland, сега може да се ваши со 50% попуст!

За тренд на неделата овојпат се одлучуваме за овие сандали од брендот Timberland.

Кој вели дека сандалите од Timbeland не може да се вклопат во вашиот уникатен „street style”? Се разбира дека можат, но и тоа дека тие се и повеќе од сандали! Кожени се, удобни и анатомски. И со трендовски дизајн.

Достапни се во продажба во три боицрна, маслинеста и кафена. Може да ги нарачате и онлајн на официјалната страница на Fashion Group – ТУКА. 

Моментно се на попуст од дури  -50%. 

  

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...