Тренд на неделата: Секси, макси фустан од Springfield

Последен тренд се макси фустаните за ова лето. Особено цветните. Е замислете си таков фустан кој ви ги открива рамениците.  

trend

Го носиме со ремен кој ни го нагласува струкот и со омилените сандали на сезоната – рамни кожени сандали во гладијаторски стил.

trend 3

Достапен е во Springfield, нашата омилена модна марка која е прославена по модерен дизајн, удобни модели и квалитетни материјали, но со достапни цени.

Springfield ГТЦ
Springfield ТЦ Рамстор
Springfield Skopje City Mall I кат
Springfield Куманово
 

x

Check Also

Празничен шопинг: Во Carter`s & OshKosh! попустите се сè уште во тек

Почувствувајте ја магичноста на празничниот шопинг – израдувајте ги најмилите со ново ...