Тренд на неделата: Секси моден изглед, блузичка и панталони со флорален принт од GUESS

Модна комбинација за летните денови која ќе ги собере сите погледи.

Дизајнерите од GUESS ни нудат шармантна блузичка со цветен принт и спуштени раменици која ја носиме со панталони со нагласени шлицови. Со рамни сандали е одлична за дневни прошетки, а со потпетици за вечерни излегувања.

Не пропуштајте го попустот од дури 40 отсто.

Може да купувате и онлајн на официјалната Интернет страница на Фешн Груп – ТУКА. 

x

Check Also

Black Friday во Ramstore Mall

Дали сте подготвени за добар шопинг? Ние сме! Се ближи омилениот празник ...