Тренд на неделата: Секси розово фустанче од GUESS BY MARCIANO

Жешките денови се тука, време е да покажеме зошто толку сме вежбале или држеле диети во текот на целата година. И вниманието, веќе е на наша страна! Ах да, ама како?

Со ова розово фустанче од GUESS BY MARCIANO.

g 4

Толку е совршено (на кројот и материјалот, мислиме) што во него изгледаме – совршено.

g 3

g 1

Се разбира дека го носиме со сандали со високи потпетици.

Вашиот пријател на летото ќе го најдете во мултибренд продавницата Fashion & Friends во Скопје Сити мол.

 

 

x

Check Also

Во Original Marines попуст до 50% на колекцијата есен/зима

Во Original Marines продолжуваат попустите. Не ја пропуштајте шансата да купите брендирано, ...