Тренд на неделата: Смарагдно зелен фустан Риплеј (Replay)

 

Атрактивен смарагднo-зелен фустан од познатата марка Риплеј (Replay). 

 Replay-fustan

 

Цена: 8,890 денари
 
Во продавниците на: Fashion&Friends 

 

x

Check Also

Празничен шопинг: Во Carter`s & OshKosh! попустите се сè уште во тек

Почувствувајте ја магичноста на празничниот шопинг – израдувајте ги најмилите со ново ...