Тренд на неделата: Специјална линија на TIMBERLAND чизми

Познатото зимско сивило го „боиме“ со фантастичните, нови TIMBERLAND чизми достапни во продажба во повеќе бои.

Станува збор за специјална линија на Тимберленд чизми, инспирирана од елементите на природата и од Петтиот елемент.

Толку се впечатливи што со задоволство би ги носеле и во празничните денови, па дури и со фустан.

Достапни се во TIMBERLAND како и во онјалн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА. 

Во продолжение погледнете ги новите модели.

x

Check Also

Божиќен шопинг: Ние сме „за“ Paw Patrol играчките, достапни во продажба во „КРШ“

Запознајте ја новата екипа во градот со посебен пристап кон проблемите и ...