Тренд на неделата: Спортски хеланки од Superdry

Го интензивираме темпото на спортување во сезоната на потопли денови. А за целосно уживање во спортот, одбираме модерни хеланки од врвен квалитет. Хеланки од новата колекција на Superdry.

Шарените Superdry хеланки, на кои доминира интензивната сина нијанса, се нашиот избор за спортување. За комплетирање на изгледот ги комбинираме со спортски Superdry градник со идентичен принт.

Вежбајте со Superdry и чувствувајте се супер!

Достапни се во продажба во брендираната продавица Superdry во Скопје Сити мол, како и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА.  

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...