Тренд на неделата: Тексас фустанчиња од Springfield (со попуст!)

Каде се трендовите од Springfield, таму сме и ние.

За тренд на неделата ви ги препорачуваме овие два кошула-фустани од тексас. Спасителки за сите ситуации.

Достапни се во две „деним“ нијанси. Може да се купат на промотивно намалување -20% во рамки на Denim Days во Springfield до 30.09.2019. А може да си ги купите и во онлајн продажба – ТУКА.

Браво за дизајнерите на Springfield!

Инаку, денес со Springfield  може да се дружите и после работа, на забава, и тоа во легендарното Дебар Маало. Журката почнува од 17 часот во „Синдикат“.

Дојдете заедно да ја започнеме новата сезона есен/зима.

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...