Тренд на неделата: Тексас кошула и фармерки со циркони од Guess

Модните парчиња од колекцијата есен/зима 2018 на Guess се навистина волшебни! Особено, за оние кои го сакаат „кежуал“ стилот, но префинет до совршенство.

Погледнете ги тексас кошулата и фармерките со циркони, погледнете го кројот, раскошните детаљи и секако, врвниот материјал и дизајн кои си го прават своето.

И да ве потсетиме – не ја пропуштајте  Џинсоманија овој викенд, со попусти од -20% на сите производи!

Достапни се во продажба и на официјалната шопинг (онлајн) страница на FASHION GROUP – ТУКА

x

Check Also

Со нетрпение ја очекуваме новата колекција на Carter`s & OshKosh, наскоро пристигнува!

Пролетта е на прагот, ѝ се радуваме исто толку колку што се ...