Тренд на неделата: Трендовски часовник од Parfois

Важно е колку е часот, ама уште поважно е на каков часовник го „мериме“ времето. Време е за ваков трендовски часовник од Parfois.

Parfois11

Модерен рачен часовник со кожено ремче и впечатлив детаљ – срценеце на бројката седум.

Седум пати сме „за“ овој моден додаток од Parfois!

Часовникот е достапен во продавниците Parfois во Скопје Сити Мол – приземје и Рамстор Мол – приземје.

x

Check Also

Сè уште се актуелни попустите до 50 % во Carter`s & Oshkosh, побрзајте!

Омилените модни марки за нашите бебенца и дечиња, Carter`s & Oshkosh, сè уште ...