Тренд на неделата: Црна мини сукња од Levis

Во летната колекција на модната марка Levis најдовме преслатка црна мини сукњичка, совршена за жешкото лето.

 

За „кежуал“ изглед ја комбинираме со рамни сандали или патики, а навечер – со неа сме „вау“ кога ја носиме со сандали на високи потпетици.

Оваа памучна сукњичка, пријатна за носење, е моментно на попуст, па искористете ја шансата за паметен шопинг.

Достапна е и во онлајн продажба – ТУКА.

x

Check Also

Тренд на неделата: Фармерки од линијата  #HyperFlex на Replay

Си купивме! Неверојатни се. Ако сте во потрага по одличен пар фармерки, ...