Тренд на неделата: Високи чизми Бата (Bata)

Кожени високи чизми Бата. Достапни во елегантна црна, класична кафена и трендовска бордо боја, со контрастен светол детал на потпетиците.
Шик изглед и удобни за носење

   

 bata-cv1

 

Во продавниците на Бата (Bata) во Рамстор Мол и Скопје Сити Мол

 

x

Check Also

Сонувајте слатко во пижамите на Carter`s (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Carter`s не престанува да не радува со новите модели со кои се ...