Тренд на неделата: Високи чизми од Bata со цветен вез

Преубави високи чизми од Bata со цветен вез кој ќе ја освежат секоја модна комбинација.

 

Оваа есен и зима ги носиме во секоја пригода, се разбира и на работното место, а дебелите потпетици со умерена висина ни овозможуваат да се чувствуваме многу пријатно во нив во текот на целиот ден.

Практични се за облекување (благодарение на страничниот патент), додека дизајнот е толку модерен што вниманието – сигурно- е на наша страна!

Чизмите од задната страна имаат врвца која се врзува во панделка што им додава уште еден шарм.

Со еден збор – ПРЕКРАСНИ.

 Достапни се во продажба во продавниците BATA. 

 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...