Тренд на неделата: Високи чизми од Geox

На што да размислуваме во вакви снежни денови ако не на добар чифт чизми, зашто остануваме, се разбира, дотерани и со стил и на минусните температури.

Па, први на нашата шопинг листа ги забележуваме овие чизми од Geox со високи, а стабилни потпетици.

Ги носиме и во дневни „кежуал“ комбинации, и на работното место, а одлични се и за вечерни излегувања кога сакаме да оставиме впечаток.

И не забораваме, дека модната марка Geox е препознатлива по врвниот квалитет и по тоа што во моделите од Geox секогаш стапалата „дишат“.

 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...