Тренд на неделата: Високи патики од Bata

Популарната модна марка за обувки и модни додатоци, Bata, за претстојната сезона ни нуди модерни високи патики, кои се достапни во продажба во црна и бела нијанса.

Со трендовски дизајн и врвна изтаботка, овие патики од Bata со задоволство ги носиме во неформалните пригоди, но следејќи ги модните трендови, се почесто ги комбинираме и со карирани костуми и цветни фустанчиња.

Кожените патики се украсени со три ремчиња и страничен патент кој ни овозможува лесно да ги облечеме.

Зачекорете и вие во новата сезона на стилизиран начин, со Bata. 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...