Тренд на неделата: Водоотпорни чизми со цветни шари од Timberland

И нас не разочара времето, а пролетта и календарски пристигна. Ама ептен се расположивме кога ги видовме овие водоотпорни чизми со цветни шари од Timberland. Па, ете причина да го засакаме денов. 

Секако дека ќе ги носиме и во сончевите денови.

Преслатки се, практични се, а и проверено – го поткреваат расположението.

Комбинирајте ги со сукњичка со контрастен цветен принт или со риги, а за „кежуал“ пригоди – ги носиме со омилените фармерки.

Достапни се во продажба во Timberland.

 

x

Check Also

Тренд на неделата: Ланче со школки од PARFOIS

Школките се еден од најголемите трендови за летната сезона, па мислиме на ...