Тренд на неделата: Зимски бомбер јакни од Levis

Во зимската колекција на Levis најдовме јакнички кои ќе не стоплат во студените денови, „загревајќи“ ни го и стилот.

 

Кратките јакни супер „стојат“ со фармерки и во сите други „кежуал“ и спортски модни комбинации.

Планирате да отпатувате некаде зимава, на чист воздух, на планина? Ние да, со ваква бомбер јакничка од Levis.

Достапни се и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА.

x

Check Also

СОС Детско село и оваа година ќе го исполни Скопје со љубов преку „Место со срце“

СОС Детско село прашува „Кое е твоето место со срце?“ Веќе традиционално, ...