Трендовски, фраерски, елегантни, шик… 6 модели на очила за сонце од WOMEN’SECRET

Барате очила за сонце што ќе бидат модерни, а со одлична цена? Ги најдовме во WOMEN’SECRET.

Најнеопходниот моден додаток во сончевите денови се очилата за сонце. Од естетска пак, гледна точка, очилата треба да бидат вистински украс на лицето, да ни одговараат на формата на лицето подеднакво како и на стилот. Всушност, тие се највидливите претставници на нашиот стил. Затоа, внимаваме при изборот – ако ни се „погодат“, ќе ги носиме повеќе сезони.

Судејќи според модерните дизајни, понудата на модели кои можат да вклучат повеќе различни стилови, и секако, цената, нашиот избор „падна“ на 6 модели на очила за сонце од WOMEN’SECRET.

Погледнете ги во продолжение.

x

Check Also

Фешн Груп донираше на Институт за јавно здравје апарат што ќе прави тестови за Ковид-19 за 30 минути

Автоматизиран молекуларен RT-PCR апарат и тестови за детекција на корона вирусот, со ...