Трендовски костими за капење за лето 2019 од SPRINGFIELD

Трендовски костими за капење, едноделни и дводелни, за различни градби на телото и за секого по нешто, најдовме во SPRINGFIELD.

Тука се костимите со вертикални сини и црвени риги (кои визуелно не прават повитки), популарните костими со точкаст принт, со флорални мотиви, со весели шари и принтови инспирирани од морето.

Достапни се во продажба во SPRINGFIELD, како и на официјалната онлајн страница на Фешн Груп – ТУКА.

Во продолжение, одберете си го вашиот фаворит.

 

x

Check Also

Капчиња и сламени шапки за лето 2019, еве каде да ги купите најубавите модели

Еден од најпотребните модни додатоци за топлите денови, покрај очилата за сонце, ...