Трендовски матурски изглед во црвена нијанса со три модни парчиња од Fashion Group

Како да изгледате свежо, елегантно, а сепак младешки и модерно на матурската вечер?

Со три правилно избрани модни парчиња (достапни во продажба) може да се дотерате на елегантен и впечатлив начин, и при тоа, се разбира да не изгледате како гардеробата да е позајмена од некоја друга личност, поточно тоа што го носите да ви одговара на вашиот младешки дух.

Црвениот моден избор е одлична одлука кога станува збор за оставањето на впечаток. Ние ви го препорачуваме црвениот фустан со флорален, нежен принт, и со умерена мини должина од актуелната колекција на Guess. Достапен е во продажба и на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА. 

Комбинирајте го со црвени отворени сандали на висока потпетица. Наш избор се сандалите од пролетната колекција на Steve Madden, достапни во онлајн продажба – ТУКА.

Зачинете го модниот избор со мала црвена чантичка од Guess.

x

Check Also

Есенска тексас колекција од Zara (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Моделот Грејс Хартзел ни ја претставува во новиот едиторијал есенската тексас колекција ...