Три ѕвезди, а еден фустан

Фустанот од модната куќа Балмен со длабоко деколте го облекоа Ким Кардашијан, Алесандра Амброзио и Емили Ратајковски.

Кардашијан со фустанот ги истакна градите, а Амброзио - нозете

Кардашијан со фустанот ги истакна градите, а Амброзио – нозете

Првпат го видовме фустанот на телото на Ким Кардашијан, кога таа се појави во него кон крајот на минатата година на МТВ музичките награди.

Очигледно фустанот и се допадна на Алесандра Амброзио, па таков облече на додедувањето на Латин-Греми во Лас Вегас.

Третпат го видовме неодамна на телото на Емили Ратајковски која пристигна во ваков фустан на забавата на списанието Спортс Илустрејтид.

Емили Ратајковски и Алесандра Амброзио

Емили Ратајковски и Алесандра Амброзио

x

Check Also

Меган Маркл против Кејт Мидлтон: Сасекс го победи Кембриџ на Инстаграм

Принцот Хари и поранешната актерка, кои управуваат со сметката на „Сасекс Ројал“, ...