Тригоднишните близначки на Сара Џесика Паркер ја надминаа Кери во модната манија (ФОТО)

Мерион и Табита се тригодишните близначки на Сара Џесика Паркер, а веќе го привлекуваат вниманието со модните комбинации во кои се појавуваат на улиците низ Њујорк.

marion 15

Глумицата тврди дека нејзините ќерки сами си ја избираат облеката и тоа по принципот што пошарено тоа подобро.

marion 14

marion 13

Цветови во коса, необични чантички, ѓерданчиња, впечатливи модни додатоци…Хм, ако може да и се верува на Паркер дека не се меша во нивниот избор, тогаш тригодишниве близначки навистина се новите модни зависнички кои во сенка ја фрлаат и самата Кери.

Marion & Tabitha Broderick Head Off To School In Matching Pink Snowsuits

marion 11

Marion Broderick and Tabitha Broderick are dressed for and ready for spring

Tabitha And Marion Broderick Have A Play Date

marion 8

Twins Marion and Tabitha Broderick enjoy a day of playground fun with each other in New York City

marion 6

Marion and Tabitha Broderick play with a neighbor's dog in NYC

marion 4

marion 3

The Broderick Twins Out With Their Nanny

marion 1

x

Check Also

Скопје Сити Мол стартува со Black Friday Week

Black Friday во Skopje City Mall не е само еден ден. Ниту ...