Тројцата модни мускетари

Кога модата е дел од едно искрено пријателство и дел од малите тајни, разговорите без крај и силните искрени насмевки. Кога модата и пријателството одат во борба заедно со вас.

01

Кога модата е дел од секојдневните прошетки и долгите кафе-муабети во омиленото кафуле . Кога модата е дел од најлудите забави во ноќните клубови и дел од раните утрински часови.

02

Мода и вистинско пријателство кое чекори по убавите градски улици. Кога модата и љубовта одат заедно надополнети со најубавот моден детал, а тоа е искрената насмевка и незаборавните моменти со вашите најсакани.

03

Вашиот најубав моден детал се вашите вистински пријатели, а вашиот бисерен ѓердан е вашата заразна насмевка.

04

М.Р.

x

Check Also

Волшебство во градот од 4 до 31 декември – Новогодишен забавен базар во Skopje City Mall, ви ја носиме ПРОГРАМАТА

Конечно, дојде месецот во кој сѐ што сакаме е забава, подароци, убави ...