Целосна фотосесија на Емили Ратајковски за Inamorata

Глумицата и моделка Емили Ратајковски ја објави целосната фотосесија за новата кампања на костими за капење за сопствената модна марка Inamorata.

Кампањата се однесува на костимите за капење дизајнирани за август/септермври 2019. За кампањата позира самата Емили во трендовски едноделни и дводелни костими за капење. Акцентот е на дводелните костими за капење со висок струк, и на едноделните со машничка на градникот.Полка-точките и „анимал“ принтот се главните материјали во колекцијата. 

x

Check Also

Викторија сикрет ја претстави празничната кампања (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Ангелите на Викторија сикрет Барбара Палвин, Биргит Кос, Елса Хокс, Лорен Дуран, ...