Целосна фотосесија на разголената Кајли Џенер за „Плејбој“

Пред неколку дена на Инстаграм профилот на моделката Кајли Џенер се појави фотографија на која таа позира гола во друштво на нејзиното момче, раперот Тревис Скот. Фотографијата за помалку од час собра 5 милиони „лајкови“, а беше најава за фотосесијата за едиторијалот за списанието „Плејбој“.

Во продолжение, погледнете ја целосната фотосесија на Кајли Џенер за „Плејбој“.

x

Check Also

Улична мода од Модната недела во Токио (ФОТОГАЛЕРИЈА)

За време на Модната недела во Токио, уличниот стил никогаш не разочарува! ...