Црвен тепих на SAG 2019: Мора да го видите Миу Миу фустанот на Алисон Бри

Ѕвездата на GLOW Алисон Бри на црвениот тепих на SAG 2019 се појави во необично, а елегантно издание.

Црниот долг фустан кој ја следи фигурата на телото, како значаен детаљ ги има стилизираните, предименизонирани крилја. Станува збор за креација од новата колекција посветена на високата мода од италијанската луксузна марка Миу Миу.

36-годишната глумица драматичниот изглед го заокружи само со блескави обетки. Косата пак, и шминката, се беспрекорни и модерни.

x

Check Also

Дејвид Бекам: Хари е татко каков што секој сака да биде!

Поранешната фудбалска ѕвезда зборуваше за својот пријател, принцот Хари, за време на ...