Улична мода: Парижанките имаат стил!

Во тек е модната недела во Париз. Па, замислете ги само улиците на овој град!

pa 15

Неодоливи и инспиративни изгледи од уличното модно училиште.

Потребни се зборови? Инспирирајте се од стилот на парижанките.

x

Check Also

Започна продажбата на HUAWEI MateBook 14s на македонскиот пазар

Потрошувачите кои ќе го купат уредот до 31 јануари 2022 година добиваат ...