Улична мода – Уште 20 „убиствени“ изгледи од Париската модна недела

Парижанките ни одржаа одлични модни лекции покажувајќи ги актуелните трендови, беспрекорната елеганција и многу инспиративни модни комбинации во текот на неделата на модата во Париз.

Што е модерно, што е тренди, што е француски шик, како да комбинираме бои, материјали, принтови, модели и модни додатоци…, погледнете ја фотогалеријата и инспириајте се.

x

Check Also

Приватно семејно здравствено осигурување отсега и онлајн со Еуролинк осигурување

Еуролинк осигурување за првпат на семејствата во Македонија им нуди решение за ...