Ултимативен тренд: лисици на глуждовите (ВИДЕО)

Златни лисици околу глуждовите кои се носат со чевли на висока потпетица. Тоа е трендот кој го освојува светот во еден здив.

lisici 2

Овој минималистички тренд се проширува како вирус бидејќи е прифатлив и за оние со поплиток џеб.

Може да се употребат дури и стари чевли кои одговараат со бојата на„ лисиците“ околу глуждот на ногата, но најдобро е ако тие се во боја на злато!

Видеово нека ви послужи за инспирација.

x

Check Also

Скопје Сити Мол стартува со Black Friday Week

Black Friday во Skopje City Mall не е само еден ден. Ниту ...