Ултрависоки чизми од Zara за есенската сезона

Чизмите со висина над колениците остануваат во игра и следните сезони, а Зара има ултрасекси модел на ултрависоки чизми.

Едноставни се, но истовремено и многу секси, во класична црна боја и со ефект на чорапи. Не се сомневаме дека овие чизми од Зара је бидат брзо распродадени.

Удобни се за носење, благодарение на стабилната потпетица со висина од 6 см, а лесни се за комбиниње – со кратки фустанчиња, туники, здолништа, но и со фармерки.

Би ги носеле?

x

Check Also

Есенска тексас колекција од Zara (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Моделот Грејс Хартзел ни ја претставува во новиот едиторијал есенската тексас колекција ...