Уште 7 дена до завршување на Sport Vision Bazaar, од денес со надополнета и освежена понуда  

 

#СпортизирајСе до 24ти ноември на Sport Vision Bazaar во сала „Расадник“

 Илјадници посетители веќе ја посетија најголемата спортска распродажба, Sport Vision Bazaar која започна во петокот, 15ти ноември 2019 во спортската сала „Расадник“ во Кисела Вода, Скопје.

Супер богатата понуда која вклучува голем избор на спортска облека, опрема и обувки, многу брзо заврши во рацете на потрошувачите поради лавината на спортски попусти. Sport Vision ги повикуваат сите оние кои се уште не го посетиле Bazaar-от да дојдат во наредните 7 дена, а за сите оние кои викендот биле дел од најголемата распродажба ги поканува повторно, затоа што од денес понудата ќе биде надополнета и освежена и со летен асортиман со невидено ниски цени.

#СпортизирајСе на Sport Vision Bazaar во „Расадник“ со дел од водечките светски брендови како Nike, adidas, Under Armour, Reebok, Timberland, Colmar, Converse, Champion, Umbro, Lotto, Ellesse, Lonsdale и други.

Sport Vision секогаш е во центарот на најдоброто и најинтересното шопинг искуство, а на Sport Vision Bazaar покрај невидено ниските цени секој ден се подарува по еден велосипед, еден комплет тренерки+патики+јакна и еден утешен сет ранец+пешкир. Последниот ден најсреќниот ќе добие и ваучер за патување за двајца.

Следете ги најновите информации за Sport Vision на https://www.sportvision.mk/ и https://www.facebook.com/SportVisionMacedonia/.

x

Check Also

Науката и иновациите го менуваат начинот на консумирање тутун

Светот се менува, и во согласност со него, се менуваат и навиките, потребите ...