Уште една ќерка на славни родители во модните води

Како ви се допаѓа Атланта, ќерката на Џон Тејлор и Аманда де Кадене?

atlanta 11

Дека крушата под круша паѓа покажа 21-годишната Атланта де Кадене која ја замени својата мајка на манекенската сцена.

41-годишната убавица Аманда, која одамна се повлече од модната и актерска сцена, доби својa наследничка во Атланта, ќерката која ја доби во бракот со басистот на Дјуран Дјуран Џон Тејлор.

Атланта која е и глумица и манекенка позираше за насловната страница на септемвриското издание на списанието Татлер пред објективот на славниот Солв Сандсба и според многумина засенувајќи ја мајка и.

x

Check Also

Македонската убавица Елена Анѓеловска – втора на Мис Глоуб

Македонската мисица Елена Анѓеловска беше избрана за втора придружничка на изборот „Мис ...