FAMES локација

В четврток започнува Моден викенд Скопје, погледнете ја програмата и локацијата

Со ревијата на дизајнерката Лидија Георгиева, започнува Модниот викенд Скопје, кој овојпат ќе се одржи во FAMES.

Во продолжение погледнете ја програмата.

x

Check Also

Додајте шик стил на секојдневната облека! Надградете го вашиот стил со модни додатоци и Huawei Watch GT 2 Pro

Паметните часовници во последно време стануваат сѐ попопуларни, главно поради нивната разновидност ...