Вака изгледа Синди Крафорд на полни 48 години!

Супермоделот од 90-те години покажа дека годините не и’ можат ништо.sindi 5
Наполни 48 години и повеќе пати се обиде да се откаже од модната сцена, ама очигледно модната сцена не сака да се откаже од неа.

cindy
Американската убавица позираше за јунското издание на „Харперс Базар“ во колекции на Мајклс Корс и Кавали, покажувајќи ја целата своја сексапилност.

Cindy-

Значи никогаш немојте да се оправдувате на годините!

sindi 4

sindi 3

sindi 2

x

Check Also

Кендал Џенер – лице на новата кампања на Мисони

Под сонцето на Мексико, во идилична атмосфера на пустината, топ моделот Кендал ...