Вака изгледаат новите чевли на Шарлот Олимпија

Не е некоја новост дека дизајнерката Шарлот Олимпија создава „откачени“ чевли. А нејзината нова пролетна колекција ги слави буквите.

model

Дури и тогаш кога знаеме дека не сме во можност да дадеме 500-600 евра за пар чевличиња, секогаш уживаме да ги видиме, барем на фотографија, новите модели произлезени од дизајнерската работилница на Шарлот Олимпија.

model 3

Со секој чифт чевли доаѓа и сет од 52 кожени стикери кои се всушност букви од азбуката и симболи (на пример, шишенце шампањ, автомобил, дијамант..), па секогаш можете да го редизајнирате моделот и да испратите нова порака.

model 1

x

Check Also

Џенифер Лопез и Бен Афлек заедно го прославија 4-ти јули

Двете sвезди заедно ја поминаа годишнината славејќи ја независноста на Америка. Прво ...