Вака Шанел служи за одбрана

Американската поп-рок ѕвезда Мајли Сајрус ја искористи својата чанта за да си го сокрие ликот од фотографите.

milej 0

Нешто беше успешно сокриено на сметка на друго што беше откриено. На пример, тоа дека не носи градник.

milej 1 Како и да е, Шанел си ја заврши задачата, макар и кога не е модна. А кога сме веќе кај модата, Мајли ептен ја утнала работата: луксузната чанта Шанел воошто не оди со „старките“ кои ги облекла, макар и за обична прошетка низ Лос Анџелес.

milej 2

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...