Венчаниците од Невестинската модна недела достапни на Интернет- продажба

Ви се допадна нешто од Невестинската модна недела? Благодарение на сајтот Мода Операнди, сега се достапни во продажба.

br1

Сајтот Мода Операнди го отвори невестинскиот онлајн бутик. Бутикот нуди венчаници и модни додатоци за невести од најпознатите светски модни дизајнери.

Сајтот вклучува избор на повеќе типови венчаници кои се поделени во неколку категории – романтични, модерни и традиционални. За оние со подлабок џеб пак, се нудат и средби со креаторите како и лични совети од нив.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...