Венеција спобудале по деколтето на Скарлет Јохансон

Американската глумица на претставувањето на новиот филм „Under the skin“ на 70. Филмски фестивал во Венеција на црвениот ќилим се појави во црн фустан со нагласено деколте.

skarlet 1

Музата на Вуди Ален ја шармираше публиката со раскошното деколте.

skarlet 2 28-годишната глумица изгледаше женствено во црниот фустан Версаче кој ја отсликуваше нејзината силуета.

skarlet 3

skarlet 4

skarlet 5

skarlet 6

skarlet glavna

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...