Вера Ванг пролет 2016: Венчаници во кои сонувате да кажете „да“

Вера Ванг ја претстави колекцијата на суперсекси венчаници за сезоната пролет 2016.

vv4

Новата невестинска колекција на Вера Ванг наречена „Unveiled” е волшебно убава.

vv3

vv2

Пролетната линија содржи најсекси дизајни на Ванг кои до сега сме ги виделе. Лесни и нежни венчаници со совршена ткаенини, чисти форми и невообичаени везови.

Доколку планирате невестински фустан, инспирирајте се од видеото.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...