Веро е долгогодишен партнер на Lyoness во Македонија

 

Веќе некое време, реномираниот ланец на маркети Веро е Cashback Card партнер на најголемата интернационална Куповна Заедница Lyoness. Оваа соработка значи дека Членовите на Lyoness може да ги уживаат сите атрактивни предности при купувањето во сите маркети на Веро во Македонија.

Членовите на Лајонес можат да ја користат својата Cashback Card во сите 11 маркети на Веро во Македонија. Радован Витошевиќ, Главен Извршен Директор на Лајонес Македонија, е многу задоволен од соработката: „Веро нуди голем асортиман на производи, фокусирајќи се на висок квалитет, најдобра услуга и одлични цени. Силни партнери како Веро се од огромно стратешко значење за нашата Куповна Заедница. Тие ни овозможуваат да им понудиме на нашите Членови уште поголем асортиман на производи“.

Како дел од оваа соработка, сопствениците на Lyoness Cashback Card можат да уживаат во ексклузивни предности во сите маркети на Веро: За секое купување тие добиваат 1% Cashback како и 1 Shopping Point.

 

x

Check Also

Хороскоп за јули 2020 година: Сатурн се враќа во Јарец, добри вести за сите земјени знаци!

Во јули планетата Сатурн ќе го напушти знакот на Водолија за да ...