Весели нијанси и фенси модели во летната колекција на Original Marines

Original Marines и оваа година го разубавува летото на нашите најмили.

Во широката летна понуда вниманието ни го привлекуваат неколку модели на панталончиња во црвена нијанса. За фенси изглед ги комбинираме со неодоливата бела маичка украсена со црвени црешички.

Направете си ја и вие вашата фенси модна комбинација за девојчињата и момченцата во продавниците на Original Marines.

Во меѓувреме, инспирирајте се од нашите летни предлози.

Посетете ги Original Marines во Скопје Сити Мол (на втори кат) или во Капитол Мол (трети кат, во состав на продавницата „Крш“).

За да останете безбедни може да купувате и онлајн преку Фејсбук страницата на ORIGINAL MARINES  или преку
онлајн страната www.krs.mk

x

Check Also

Што чита Кејт Мидлтон во периодот на изолација?

За време на корона-деновите, од официјалната Инстаграм страница на Палатата Кенсингтон, беше ...