Вежбајте со стил со новата колекција на Adidas by Stella McCartney

Обележувајќи ја втората кампања за Adidas by Stella McCartney, топ моделот Карли Клос позира во спортска линија за сезоната пролет/лето 2017.

Колекцијата содржи разновидни парчиња за вежбање наменети за различни тренинзи и спортови, од костими за капење и хеланки за вежбање до спортски боди, градници и шорцеви.

x

Check Also

Еко-Свест: Дрвото можеби грее најевтино и најубаво, но е тивок убиец

Поради намалената економска моќ дури три четвртини од населението во земјава се ...