Ви недостига стариот Џaред Лето? Нам, да!

Американскиот глумец и музичар Џаред Лето е речиси непрепознатлив откако ја  избричи брадата, ја истрижа косата и потоа ја обои во платинасто-русо.

leto 2

Не белким и Лето е маѓепсан од стилот на Кардашијан за ваква значајна промена во имиџот, но со изборот кој го направил личи на постариот-брат близнак на Ким.

Штета.

x

Check Also

ЕXPO 30, вечерва и утревечер во музејот на современа уметност

ЕXPO 30 е настан по повод 30 години независност кој  ги спојува ...