Видео: Тајната градина на Диор со Ријана

Првите фотографии од долгоочекуваната соработка на Ријана и Диор веќе ги видовме, а денес се појави и видеото во кое главната улога ја има пејачката.

Видеото насловено „Тајната градина“ е снимено во францускиот Версај, а популарната пејачка од Барбадос е облечена  во различни модни комбинации од колекцијата на Диор за сезоната есен/ зима 2015/2016.

 

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...