Викторија Бекам го освои Вимблдон со црниот фустан

Мало трикче и целата публика гледаше во неа.

викторија 1

Викторија Бекам за вчерашното Вимблдон финале одбра елегантен црн фустан со тантела и си го осигура местото за највпечатливо лице во ложата.

Тесниот црн фустан украсен со заводлива тантела и деколте го истакнаа виткото тело на славната трендсетерка, а собраната коса во пунџа само ја потенцираше елеганцијата.

Што мислите за модниот избор на Викторија?

 

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...