Викторија Бекам го освои Вимблдон со црниот фустан

Мало трикче и целата публика гледаше во неа.

викторија 1

Викторија Бекам за вчерашното Вимблдон финале одбра елегантен црн фустан со тантела и си го осигура местото за највпечатливо лице во ложата.

Тесниот црн фустан украсен со заводлива тантела и деколте го истакнаа виткото тело на славната трендсетерка, а собраната коса во пунџа само ја потенцираше елеганцијата.

Што мислите за модниот избор на Викторија?

 

x

Check Also

Кејт Мидлтон со боси нозе на кралската турнеја во Пакистан

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, се појави боса и со шамија при ...