Вини Харлоу е ѕвезда во пролетната кампања на Steve Madden

Моделката Вини Харлоу ја рекламира новата колекција на Steve Madden за сезоната пролет/лето 2020, на која и таа
соработувала. 
Вини Харлоу и Стив Меден ги здружија силите во нивната втора соработка на колекција на чевли. 
Во колекцијата се форсира уличниот стил на 90-те години со ретро потпетици и златни додатоци. 
Погледнете што ни носи  Steve Madden за пролетната сезона. 

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...